Верея загуби с 1:2 , но се представи достойно при гостуването си на шампиона Лудогорец в Разград. Старозагорският тим водеше до 78 - та минута с 1:0 след попадение на Антон Огнянов преди почивката, но допусна обрат за 4 минути.
Лудогорец упражни очаквания домакински натиск, но защитата на Верея се справяше със ситуациите.
В 40-ата минута Верея поведе в резулатата. Козмин Моци извърши нарушение в близост до наказателното поле срещу Малек. Зад топката застана Антон Огнянов, който с прецизен изстрел не остави шанс на Ренан.
След почивката Лудогорец продължи да атакува, но старозагорският тим предотвратяваше атаките им.

Все пак в в 78-ата минута защитникът Антон Недялков изравни с удар от границата на наказателното поле. Четири минути по-късно Лудогорец стигна до пълен обрат. Марселиньо със силен удар реализира втория гол за отбора си.