Отборът на Верея II (Стара Загора) ще играе от новия сезон в първенството на Югоизточна "В" група. Това стана възможно след като старозагорският тим победи Арда (Кърдажали) в мач - бараж с 2:1 на стадиона в Първомай.
Първото полувреме завърши без голове, а след почивката защитникът на Верея II Костадин Стоянов откри резултата в 50 - та минута , но Арда успя да изравни в 75 - та минута чрез Ибрям.
Стоянов със вторият си гол в 85 - та минута, който се оказа решителен донесе успеха на Верея II. Старозагорският отбор направи и няколко пропуска пред вратата на Арда, чрез Александър Тодоров, който от четири метра не успя да се разпиши. А опасен удар с глава на Александър Манолов съще не порази целта.
"Доволен съм от постигнатия успех и благодаря на момчетата, които се раздадоха на терена и изпълниха целта ни. Сега задачата ни е да селектираме боеспособен отбор за да можем да се представим на добро ниво в първенството на "В" група", заяви президентът на Верея II Християн Първанов.